نیازمندیهای قبرس
نیازمندیهای قبرس
قبرس چی(دیوار قبرس سابق)، بزرگترین وبسایت خرید و فروش کالای دسته دوم در کشور قبرس

داستان ایجاد وبسایت قبرس چی (دیوار قبرس)

رسانه خبر گذاری و تبلیغاتی شرکت بازرگانی یاور تجارت خاورمیانه (سهامی عام) مستقر در ایران- مشهد- ابتدای بلوار جانباز- برج تجاری پاژ طبقه ۱۲ واحد ۱۳می باشد.
این شرکت با بیش از ۲ دهه فعالیت در زمینه صادرات و واردات کالا در کشورهای اسیایی و تجربه ۷ ساله در زمینه ساخت و تولید سایت های فروشگاهی و اپلیکیشن های مختلف اقدام به تولید پلتفرم  نموده است.

اهداف و چشم انداز قبرس چی

شرکت یاور تجارت خاورمیانه جهت تسریع درامور معاملاتی و ایجاد فضایی امن برای خرید و فروش کالا، املاک و استخدامی بی واسطه و مستقیم و معرفی نیازمندی های شما، حدود ۳ سال است که اقدام به تولید این اپلیکیشن نموده است.

در این وبسایت و اپلیکیشن دیوار قبرس تمامی کسب و کارها، شرکت ها و املاکی های کشور قبرس محصولات و خدمات خود را برای ارائه و فروش به صورت رایگان آگهی درج کنید تا خریداران و افرادی که جویای آن هستند اطلاع پیدا کنند. همچنین افراد می توانند کالاهای نو و دست دوم خود را برای فروش در این بستر قرار دهند.

در این وبسایت تمامی خریداران و فروشندگان بدون هیچ واسطه ای باهم در ارتباط هستند و می توانند از کالا و خدمات موجود استفاده و معاملات را انجام دهند.

نقش و اهمیت تیم قبرس چی (دیوار قبرس سابق)

تیم قبرس چی برای انجام معاملات و یا درج آگهی هیچ گونه هزینه ای از شما دریافت نخواهد کرد و در خصوص صحت معاملا هیچ گونه مسولیتی ندارد.امید است کوشه ای از دقدقه های مهاجرین ایرانی را در کشور قبرس و همچنین هموطنانی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند برطرف کرده باشیم.

اما در صورتی که افراد برای اطمینان بیشتر نیاز به تیمی با تجربه و حرفه ای برای راهنمایی در انجام معاملا و بررسی صحت آگهی ها داشته باشند، تیم قبرس چی به عنوان مشاور و راهنما در کنارشان خواهد بود.

لطفا با پیشنهادات و انتقادات سازنده خود ما را درهر چه بهتر انجام شدن این امر یاری کنید.
گروه پشتیبانی سایت در تمام ساعات روز اماده پاسخگویی به شما عزیزان میباشند.