نیازمندیهای قبرس
نیازمندیهای قبرس
بهترین-دانشگاه-های-قبرس

4 مورد از بهترین دانشگاه های قبرس شمالی

همه افراد زمانی که برای ادامه تحصیل تصمیم به مهاجرت میگیرند. اولین قدمی که در این راستا بر میدارند، آشنایی با دانشگاه های برتر دنیا می باشد و در صورتی که هدفشان یک کشور خاصی مانند قبرس باشد، در ابتدا باید نسبت به دانشگاه های آن کشور آشنایی پیدا کند تا بتواند تصمیم گیری دقیق تر و با کیفیت تری داشته باشند. به همین دلیل ما در این مقاله قصد داریم شما را به 4 مورد از بهترین دانشگاه های قبرس اشنا نماییم. بنابراین تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

بهترین دانشگاه های قبرس

دانشگاه بین المللی قبرس   (Cyprus International University)

دانشگاه بین المللی قبرس یکی از بهترین دانشگاه های این کشور برای ادامه تحصیل دانشجویان خارجی به شمار می آید. این دانشگاه در پایتخت کشور قبرس یعنی شهر نیکوزیا قرار دارد و به دلیل برنامه های تحصیلی متنوعی که با کیفیت و استانداردهای جهانی ارائه می دهد ، موفق به جذب تعداد بسیاری از دانشجویان بین المللی از کشورهای مختلف جهان شده است . این دانشگاه دارای پردیس بسیار مدرن و مجهزی است و خدمات رفاهی و تسهیلات بسیاری را در اختیار دانشجویان قرار می دهد . ادامه تحصیل در این دانشگاه برای دانشجویان بین المللی می تواند پیشرفت های بسیاری را به همراه داشته باشد.

دانشگاه-بین-المللی-قبرس
دانشگاه-بین-المللی-قبرس

دانشگاه نیر ایست یا خاور نزدیک (Near East University)

دانشگاه نیر ایست (خاور نزدیک) یکی از دانشگاه های خصوصی و بین المللی  کشور قبرس به شمار می رود.

این دانشگاه در سال 1988 تاسیس شده است و در شهر تاریخی نیکوزیا که پایتخت کشور قبرس نیز هست قرار دارد . این دانشگاه دارای سطح علمی بالا و کیفیت آموزشی بسیار عالی است . یکی از مزیت های تحصیل در دانشگاه نیر ایست این است که دانشگاه مبلغ معقولی را به عنوان شهریه ی دانشگاهی تعیین کرده است و تحصیل در این دانشگاه می تواند برای دانشجویان بین المللی مقرون به صرفه باشد . به همین دلیل است که تعداد داوطلبان ادامه تحصیل در دانشگاه نیر ایست زیاد است و انتخاب این دانشگاه قبرس شمالی به عنوان مقصد تحصیلی مناسب برای ایرانیان به شمار می رود .

دانشگاه-نیر-قبرس-شمالی

دانشگاه مدیترانه شرقی (Eastern Mediterranean University)

دانشگاه مدیترانه شرقی بزرگترین دانشگاه دولتی در قبرس شمالی به شمار می آید . این دانشگاه در منطقه شرقی شهر فاماگوستا واقع شده است . دانشگاه مدیترانه شرقی به ویژگی هایی مانند توسعه ی استاندارهای بین المللی در زمینه ی تدریس وانجام تحقیقات و پژوهش های مختلف در قبرس شمالی شهرت دارد. این دانشگاه یکی از بهترین مقصدهای تحصیلی برای دانشجویان بین المللی به شمار می آید و سالیانه تعداد بالایی از دانشجویان خارجی را پذیرش می کند .

دانشگاه-مدیترانه-شرقی-قبرس

دانشگاه گیرنه یا کایرنیا (Girne University)

دانشگاه گیرنه در سال 2013 تاسیس شده است . پردیس این دانشگاه در شهر فعال و پرجنب و جوش گیرنه یا کایرنیا قرار دارد. این دانشگاه یک مقطع تحصیلی عالی برای آن دسته از دانشجویان بین المللی است که قصد ادامه تحصیل در رشته های فنی و مهندسی و مدیریت را دارند . دانشگاه گیرنه در بین چند دانشگاه قبرس شمالی ، طرفداران زیادی نزد دانشجویان بین المللی دارد .

جمع بندی

در حال حاضر شما با دانشگاه های تاپ قبرس آشنا شده اید و با توجه به علاقه و استعدادی که دارید می توانید از بین بهترین رشته های تحصیلی قبرس یک گزینه را انتخاب و ان را پیش بگیرید. اما دقت داشته باشید که برای شناخت بیشتر حتما با دانشگاه مدنظر خود مستقیما در ارتباط باشید و یا از افراد باتجربه ای که نسبت به قبرس و دانشگاه های ان اطلاع دارند کمک بگیرید تا در مسیر پیشرفت خود دچار مشکلات و سرگردمی نشوید. یکی از انتخابات شما تیم قبرس چی می تواند باشد که در چنین موردی و یا مهاجرت و اقامت در قبرس شما را راهنمایی کنند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *